Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2013-01-16, 21:23
OTWARTA PESTKA 2013 - start 19.01
Autor Wiadomość
siou

Wysłany: 2012-12-14, 16:07   OTWARTA PESTKA 2013 - start 19.01

Coroczna inicjatywa Wolnych Konopi - OTWARTA PESTKA 2013 startuje jak zwykle 19.stycznia.

OP ma już długą, kilkuletnią historię, którą kontynuujemy i w tym roku. Naszą misją jest umożliwienie w jak najłatwiejszy i najmniej kosztowny sposób rozpoczęcia przygody z uprawą roślin. Naszym celem jest rozwinięcie polskiego przemysłu a przede wszystkim wsparcie polskich plantatorów, głównie tych niedoświadczonych, którzy dopiero zaczynają swoje . Dochodzą do nas słuchy, że wychowaliśmy już niejednego growera, który kontynuuje swą krucjatę i rozwija swoje umiejętności hodowcy odwdzięczając się nam swoimi produkcjami. Wedle naszych szacunków rozdaliśmy do tej pory już blisko milion nasion, które mamy nadzieję dały Wam dorodne i solidne plony. Jesteśmy Wam wdzięczni, że co roku uczestniczycie w naszej inicjatywie i czerpiecie wiedzę z własnej praktyki. Pamiętajcie, że nasza inicjatywa to chęć odcięcia się od światka przestępczego, gdzie na niewinnego użytkownika czeka wiele pułapek, z których później ciężko się wykaraskać! Twórzcie swoje własne kluby społeczne tylko i wyłącznie z najbliższego grona znajomych! Wspierajcie się lekarstwami tylko i wyłącznie w obrębie kółka wzajemnej adoracji a będziecie żyli długo i szczęśliwie. W tym czasie naród zrozumie, że jesteśmy niegroźnym zjawiskiem a na dodatek pozytecznym, a roślina z którą obcujemy może przynieść same korzyści dla otaczającego nas Świata. Pamiętajcie, że udział w OP to także zabezpieczanie samego siebie przed wpadką gdyż środki pozyskiwane z tej inicjatywy pozwalają istnieć naszemu Zespołowi Pomocy Prawnej i Redukcji Szkód, który pomaga Wam wychodzić z opresji oraz wspierają Marsz Wyzwolenia Konopi, dzięki któremu możemy się wspólnie konsolidować i zaznaczać naszą obecność!

Nasz najwierniejszy i najważniejszy aktywista Andre Furst, jak co roku sprezentuje nam mix szwajcarskich odmian znanych z poprzednich edycji ale również w tym roku pojawi się coś nowego. Skrzyżowana z konopią indyjską konopia siewna o nazwie FINOLA, która ma zaskakująco dużo CBD (5%) i mało THC(1-2%) a jej siewny rodzic pochodzi z Finlandii. Jest to odmiana terapeutyczna, do produktów spożywczych, herbat i innych przetworów przeznaczona szczególnie dla osób starszych, które nie lubią efektów po THC.

Jak co roku bedziecie mogli wykorzystywac swoj talon z roku poprzedniego aby otrzymać większy pakiet pestek. W tym roku również będzie można kupić tegoroczny Talon i stać się szczęśliwym posiadaczem pakietu rozszerzonego i noworocznej edycji. W tym roku jak zwykle w pakietach znajdziecie propagandę (katalogi firmowe, gazety, pisma, ulotki, kalendarzyki również wydania z poprzednich lat, można uznać je za propagandę kolekcjonerską. Czasem w paczce znajdzie się książka lub płyta od wspierających nas artystów. Ponadto jak zwykle pakiet zaopatrzony będzie we vlepki legalizacyjne oraz od partnerów wspierających akcję, dodatkowo ulotki 'tipy' które można skręcić i spożytkować dowolnie, zapalniczki oraz jeśli aktywiści wspierający akcję czynem wyrobią się, przypinki-badziki. Oczywiście w każdym pakiecie znajdziecie również grosik, który wspomoże was w przyszłym łapaniu szczęścia ;) .
Pestki są profesjonalnie zapakowane, zabezpieczone przed rozgnieceniem podczas podróży oraz pomieszaniem potrójną bariera. Na każdym opakowaniu widnieje nakejka z opisem tego co znajduje się w środku. Cała akcja zabezpieczona jest przez stałą ekipę Otwartej Pestki, a dyskrecja zarówno w pakowaniu jak i wysyłce to nasz priorytet.

w zeszłych latach zasypani zostaliśmy milionem pytań na które odpowiedzi znajdowały się w opisie akcji OP,, chcieliśmy odpowiedzieć na wszystkie lecz kilkaset maili dziennie przerosło nasze możliwości czasowe..
W tym roku, każdy zostanie skierowany do tematu z odpowiedziami, aby uszanować czas Aktywistów wkładających swój czas i serce w tą akcje.

PAMIĘTAJ ŻE UPRAWA NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA I SUROWO KARANA ! - NIE UPRAWIAJ TAM GDZIE NIE MOŻNA !

WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA POPRZEZ ZAKUPY W NASZYCH SKLEPACH
sioubiz.pl,sidbank.pl,sensibank.pl,pestkashop.pl, domowauprawa.pl,sensimilla.pl.

SUM 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-12-15, 14:25   

Siou , możesz podesłac adres do was bo mam trochę pestek od siebie.

dżonson123 
ARMIA KONOPNA

Wysłany: 2012-12-17, 07:24   

pisz w tej sprawie do Akcja OP

lisek 

Wysłany: 2012-12-17, 09:24   

z tego co Admin pisał to również na kontakt@pestkashop.pl można zgłaszać chęć ofiarowania pestek na akcje 2013

sebeeeek

Wysłany: 2012-12-20, 10:09   

Ja tez napewno wysle jakieś pestki :)

tak-to-ja 

Wysłany: 2012-12-23, 22:54   

swati napisał/a:
przeczytałem 3 razy i nadal nie wiem
nie znalazłem czegoś w stylu:
-pestki zostana rozlosowane miedzy uzytkownikow takiej i takiej strony
-aby dostac pestke musisz wypelnic ten i tren formularz...

Kupujesz pakiet w cenie 0pln +koszt wysyłki..

a tak przy okazji jak to wygląda z wysyłką pestek za granicę ? ;>
gdy czegoś potrzebuję traktują mnie jak powietrze

Akcja OP

Wysłany: 2012-12-24, 06:16   

tak-to-ja napisał/a:

a tak przy okazji jak to wygląda z wysyłką pestek za granicę ? ;>

do ceny z koszyka trzeba doliczyć samemu 12 złotych :)

Akcja OP

Wysłany: 2012-12-24, 06:19   

http://pestkashop.pl/cms.php?id_cms=9 Info o Otwartej Pestce, NAJPIERW PRZECZYTAJ < POTEM PYTAJ !
http://pestkashop.pl/cms.php?id_cms=8 FAQ

Świąteczne Pozdro dla wszystkich Aktyvistów :piwo:

sallomon

Wysłany: 2012-12-25, 11:20   

Mam z poprzedniej edycji talon na ganje. Na jakiej zasadzie on działa?

1. gdy zamówię pakiet podstawowy i podeśle talon otrzymam pakiet rozszerzony?
2. czy może po prostu dostane więcej pestek w pakiecie jaki zamówię?

dżonson123 
ARMIA KONOPNA

Wysłany: 2012-12-25, 19:58   

pewnie będzie mozna wrzucic zdjęcie talonu z katką i nickiem z forum, wtedy dostaniesz więcej nasion.
2. dokladnie tak

Rasdlawasartas 

Wysłany: 2012-12-26, 16:20   

Bardzo fajna akcja . Przywracacie wiare w to ze nie kazdy chce na tym wylacznie zarobic i sie dorobic, :gnida: szkoda ze nie moge w tym roku pomoc w przesylaniu pestek a tylko starac sie o paczke poniewaz doswiadczenie mam nie wielkie , ale w ten sposob moglbym solidnie zaczac Questa z tym zwiazanego!. Życzę Powodzenia ; ]
:gnida:

bartus12342

Wysłany: 2012-12-28, 14:41   

mam takie pytanie nigdy nie zamawiałem na perstkashop pakietów od rolników jak to jest musz kupic pestki i do tego dostane te od rolników czy beda na strone pestkashop za darmo

dżonson123 
ARMIA KONOPNA

Wysłany: 2012-12-28, 15:37   

masz 22 lata i nie potrafisz czystac ze zrozumieniem? :szczena:

Architekt 

Wysłany: 2012-12-28, 16:59   

normalnie zamawiasz ze sklepu taki problem? :D

dawid 

Wysłany: 2012-12-29, 08:16   

Czuję że będzie piękny rok.

Odpowiedz do tematu